ŽIEDŲ SKONIS - IŠ GAMTOS Į RANKAS

ŽIEDŲ SKONIS - IŠ GAMTOS Į RANKAS

Mūsų sukurti produktai – Jūsų originalioms dovanų idėjoms!
„Žiedų skonis" produktai - tai Lietuvoje surinktų spalvingų žiedų, pievos žolelių galia arbatose, miško uogų - džemuose, sodo ir daržo gėrybių - pagarduose, skanėstuose, meduje. Žiedai žavūs formų ir spalvų įvairove, nepakartojami savo kvapų ir skonių variacijomis. Siūloma produktų linija sukurta įvertinus visas šias kerinčias augalų savybes. „Žiedų skonis" dovanų rinkiniai Jūsų artimiesiems, draugams, partneriams ir Jums!
 

UOGIENĖ. Miško ir sodo gėrybės viename. Ingredientai papildantys vienas kitą ir suteikiantys gurmanišką skonį.

DŽEMAS. Saldu/rūgštu. Skanu, gardu. Spanguolių džemas su obuoliais ir citrinomis, pagardintas cinamonu ar bruknių džemas su čili pipirais puikiai dera su sūriu ar duonos rieke.

SŪRIS. Liofilizuotas Itališkas pelėsinis saldus ar Airiškas čederio sūriai sukurti nustebinti. Lengvi, traškūs sūrio gabaliukai stikliniame inde vilioja paragauti. Siūlome kartu su džemais.
MEDUS. Skubančiam žmogui svarbu vienu metu gauti kuo daugiau. Medus su liofilizuotomis uogomis puikus mineralinių medžiagų, vitaminų, antioksidantų, mikroelementų šaltinis.
Medus su liofilizuotomis šaltalankių uogomis – kreminės tekstūros, ryškiai oranžinės spalvos, silpnai rūgštokas.
Medus su mėta ir dilgėle – žalias! Atidarius indelį pasklinda maloniai gaivus mėtos aromatas, o paragavus gomurį sustingdo mėtinis gaivumas. Dilgėlių skonis nėra stipriai išreikštas, tačiau mes vertiname šio augalo savybes.
Medaus su aitriąja paprika šildantis kontrastas nustebins aštraus skonio mėgėjus.
Skonių įvairovė didelė – braškių, aviečių, dilgėlių ar svarainių ...
Mūsų gaminami medaus produktai – tik iš lietuviškų žaliavų!
Nemuno kraštas – turtingas augalų, žiedų įvairove. Nuo ankstyvo pavasario pumpurai, besiskleidžiantys žiedai ir išsiskleidusių žiedų žiedlapiai, jauni medžių, vaistinių žolelių lapeliai, o vasarai besibaigiant – uogos ir vaisiai.
Žiedų skonio arbatos skirtos mūsų dienai. Energijai ir protui, meilei ir draugystei, vakarui ir poilsiui. Tik natūralios spalvos ir skoniai, tik lapeliai ir žiedeliai.