DOVANOS, SKIRTOS NUSTEBINTI

Įmonių, privačių asmenų dovanomis rūpinamės nuo 2015 metų. Paslaugos paketą sudaro: kokybiški Lietuvoje pagaminti rankų darbo gaminiai, kokybiškos dovanų dėžutės, supakavimas, apipavidalinimas, dedikacijos Įmonės ar asmens vardu paruošimas, teminė atributika, puošnus kaspinas.

NAUJIENA GIFTSTUDIO - HELIO BALIONAI

Siūlome įsigyti įvairių formų helio balionus Ringauduose, Akademijoje ir aplinkui.

Taip pat galime papildyti Jūsų turimą helio balioną, kad galėtumėte juo džiaugtis dar ilgiau.

DOVANOS PAGAL UŽSAKYMUS

Klientams siūlome personalizuotas dovanas. Tai yra mūsų pagamintų produktų apipavidalinimas įmonės rekvizitais. 

SŪRIS - LENGVAS!

Dovanas dovanojame norėdami atkreipti dėmesį, padėkoti, nustebinti. Taip gimė idėja pagaminti liofilizuotą sūrį. Ilgai užtruko sūrio, tinkamiausio liofilizuoti paieškos, o kitas etapas buvo - susitikimas su Jumis, dekustacijos ir nuomonių analizė. Šiandieną drąsiai siūlome dvi rūšis - Itališką Gorgonzolą ir Airišką čederį. 

ŽIEDŲ SKONIS - IŠ GAMTOS Į RANKAS

Mūsų sukurti produktai – Jūsų originalioms dovanų idėjoms!
„Žiedų skonis" produktai - tai Lietuvoje surinktų spalvingų žiedų, pievos žolelių galia arbatose, miško uogų - džemuose, sodo ir daržo gėrybių - pagarduose, skanėstuose, meduje. Žiedai žavūs formų ir spalvų įvairove, nepakartojami savo kvapų ir skonių variacijomis. Siūloma produktų linija sukurta įvertinus visas šias kerinčias augalų savybes. „Žiedų skonis" dovanų rinkiniai Jūsų artimiesiems, draugams, partneriams ir Jums!